Órarend

Naphegy
Újpest
Indoor Cycling
Kisterem
Nagyterem
Wellness Részleg
2017. (17. hét) April 24. - April 30. (Aktuális hét)

2017. (17. hét) April 24. - April 30. (Aktuális hét)

.
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00

Hétfő

08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina

10:00 - 11:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika

16:00 - 17:00
Total Body Training
Borsos Péter

17:00 - 18:00
Vi-Box
Borsos Péter

18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István

19:00 - 20:00
Best Body
Katus Attila

20:00 - 21:00
Zsírégető Step
Szőke Fanni

Kedd

08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

09:00 - 10:00
D Bands Kondi
Ugróczi Mónika

16:00 - 17:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi

17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

18:00 - 19:00
Alakformáló
Lóránth Kata

19:00 - 20:00
Step
Lóránth Kata

20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Szerda

08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina

09:00 - 10:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

10:00 - 11:00
Kondi Mix
Lóránth Kata

11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka

16:00 - 17:00
D Bands Kondi
Borsos Péter

17:00 - 18:00
Cardio Kick Box
Borsos Péter

18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István

19:00 - 20:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika

20:00 - 21:00
Zsírégető Step
Szőke Fanni

Csütörtök

07:00 - 08:00
Alakformáló
Juhász Bianka

08:00 - 09:00
Nike Training Club
Juhász Bianka

10:00 - 11:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel

11:00 - 12:00
Cardio Intervall
Ugróczi Mónika

17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

18:00 - 19:00
Alakformáló
Lóránth Kata

19:00 - 20:00
Zsírégető
Ugróczi Mónika

20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Péntek

08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

09:00 - 10:00
Zsírégető
Ugróczi Mónika

10:00 - 11:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka

16:00 - 17:00
Kondi Mix
Kovács Fruzsi

17:00 - 18:00
Zsírégető
Lóránth Kata

18:00 - 19:00
Cardio Kick Box
Borsos Péter

19:00 - 20:00
Alakformáló
Borsos Péter

Szombat

09:00 - 10:00
Cardio Intervall
Lóránth Kata

10:00 - 11:00
Alakformáló
Lóránth Kata

16:00 - 17:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika

17:00 - 18:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika

Vasárnap

09:00 - 10:00
Alakformáló
Juhász Bianka

10:00 - 11:00
Funkcionális Gerinc Training
Juhász Bianka

11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka

16:00 - 17:00
Zsírégető
Dobrovszki Dániel

17:00 - 18:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel

18:00 - 19:00
bodyART™
Zöld Andrea

Hétfő

08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina
10:00 - 11:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika
16:00 - 17:00
Total Body Training
Borsos Péter
17:00 - 18:00
Vi-Box
Borsos Péter
18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István
19:00 - 20:00
Best Body
Katus Attila
20:00 - 21:00
Zsírégető Step
Szőke Fanni

Kedd

08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
09:00 - 10:00
D Bands Kondi
Ugróczi Mónika
16:00 - 17:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi
17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
18:00 - 19:00
Alakformáló
Lóránth Kata
19:00 - 20:00
Step
Lóránth Kata
20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Szerda

08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina
09:00 - 10:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs
10:00 - 11:00
Kondi Mix
Lóránth Kata
11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka
16:00 - 17:00
D Bands Kondi
Borsos Péter
17:00 - 18:00
Cardio Kick Box
Borsos Péter
18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István
19:00 - 20:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika
20:00 - 21:00
Zsírégető Step
Szőke Fanni

Csütörtök

07:00 - 08:00
Alakformáló
Juhász Bianka
08:00 - 09:00
Nike Training Club
Juhász Bianka
10:00 - 11:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel
11:00 - 12:00
Cardio Intervall
Ugróczi Mónika
17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
18:00 - 19:00
Alakformáló
Lóránth Kata
19:00 - 20:00
Zsírégető
Ugróczi Mónika
20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Péntek

08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
09:00 - 10:00
Zsírégető
Ugróczi Mónika
10:00 - 11:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs
11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka
16:00 - 17:00
Kondi Mix
Kovács Fruzsi
17:00 - 18:00
Zsírégető
Lóránth Kata
18:00 - 19:00
Cardio Kick Box
Borsos Péter
19:00 - 20:00
Alakformáló
Borsos Péter

Szombat

09:00 - 10:00
Cardio Intervall
Lóránth Kata
10:00 - 11:00
Alakformáló
Lóránth Kata
16:00 - 17:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika
17:00 - 18:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika

Vasárnap

09:00 - 10:00
Alakformáló
Juhász Bianka
10:00 - 11:00
Funkcionális Gerinc Training
Juhász Bianka
11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka
16:00 - 17:00
Zsírégető
Dobrovszki Dániel
17:00 - 18:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel
18:00 - 19:00
bodyART™
Zöld Andrea
All rights reserved by Oxygen Wellness.