Órarend

Naphegy
Újpest
Indoor Cycling
Kisterem
Nagyterem
Wellness Részleg
2017. (04. hét) January 23. - January 29. (Aktuális hét)

2017. (04. hét) January 23. - January 29. (Aktuális hét)

.
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00

Hétfő

07:00 - 08:00
Pörögj fel!
Mohácsi Dorina

08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina

09:00 - 10:00
Súlyzós Köredzés
Kovács Fruzsi

10:00 - 11:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika

16:00 - 17:00
Alakformáló
Simon Szimonetta

17:00 - 18:00
Zsírégető
Juhász Bianka

18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István

19:00 - 20:00
Kondi Mix
Oravecz István

Kedd

07:00 - 08:00
Pörögj fel!
Dobrovszki Dániel

08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

09:00 - 10:00
D Bands Kondi
Ugróczi Mónika

10:00 - 11:00
Alakformáló
Fort Alexandra

16:00 - 17:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi

17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

18:00 - 19:00
Alakformáló
Simon Szimonetta

19:00 - 20:00
Boost Training
Simon Szimonetta

20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Szerda

07:00 - 08:00
Pörögj fel!
Mohácsi Dorina

08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina

09:00 - 10:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

10:00 - 11:00
Zsírégető
Kovács Fruzsi

11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka

16:00 - 17:00
Fatkiller Training
Simon Szimonetta

17:00 - 18:00
Piloxing®
Fort Alexandra

18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István

19:00 - 20:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika

20:00 - 21:00
Body Shaping Light
Simon Szimonetta

Csütörtök

07:00 - 08:00
Alakformáló
Juhász Bianka

08:00 - 09:00
Nike Training Club
Juhász Bianka

09:00 - 10:00
Zsírégető
Fort Alexandra

10:00 - 11:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel

11:00 - 12:00
Cardio Intervall
Ugróczi Mónika

17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

18:00 - 19:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel

19:00 - 20:00
Nike Training Club
Ugróczi Mónika

20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Péntek

07:00 - 08:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi

08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel

09:00 - 10:00
Zsírégető
Ugróczi Mónika

10:00 - 11:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka

16:00 - 17:00
Kondi Mix
Kovács Fruzsi

17:00 - 18:00
Piloxing®
Mohácsi Dorina

18:00 - 19:00
Fatkiller Training
Simon Szimonetta

19:00 - 20:00
Alakformáló
Simon Szimonetta

Szombat

09:00 - 10:00
Fatkiller Training
Simon Szimonetta

10:00 - 11:00
Alakformáló
Simon Szimonetta

11:00 - 12:00
Piloxing®
Fort Alexandra

16:00 - 17:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika

17:00 - 18:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika

Vasárnap

10:00 - 11:00
Kondi Mix
Kovács Fruzsi

11:00 - 12:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi

16:00 - 17:00
Zsírégető
Dobrovszki Dániel

17:00 - 18:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel

18:00 - 19:00
bodyART™
Zöld Andrea

Hétfő

07:00 - 08:00
Pörögj fel!
Mohácsi Dorina
08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina
09:00 - 10:00
Súlyzós Köredzés
Kovács Fruzsi
10:00 - 11:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika
16:00 - 17:00
Alakformáló
Simon Szimonetta
17:00 - 18:00
Zsírégető
Juhász Bianka
18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István
19:00 - 20:00
Kondi Mix
Oravecz István

Kedd

07:00 - 08:00
Pörögj fel!
Dobrovszki Dániel
08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
09:00 - 10:00
D Bands Kondi
Ugróczi Mónika
10:00 - 11:00
Alakformáló
Fort Alexandra
16:00 - 17:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi
17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
18:00 - 19:00
Alakformáló
Simon Szimonetta
19:00 - 20:00
Boost Training
Simon Szimonetta
20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Szerda

07:00 - 08:00
Pörögj fel!
Mohácsi Dorina
08:00 - 09:00
Alakformáló
Mohácsi Dorina
09:00 - 10:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs
10:00 - 11:00
Zsírégető
Kovács Fruzsi
11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka
16:00 - 17:00
Fatkiller Training
Simon Szimonetta
17:00 - 18:00
Piloxing®
Fort Alexandra
18:00 - 19:00
Alakformáló
Oravecz István
19:00 - 20:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika
20:00 - 21:00
Body Shaping Light
Simon Szimonetta

Csütörtök

07:00 - 08:00
Alakformáló
Juhász Bianka
08:00 - 09:00
Nike Training Club
Juhász Bianka
09:00 - 10:00
Zsírégető
Fort Alexandra
10:00 - 11:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel
11:00 - 12:00
Cardio Intervall
Ugróczi Mónika
17:00 - 18:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
18:00 - 19:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel
19:00 - 20:00
Nike Training Club
Ugróczi Mónika
20:00 - 21:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs

Péntek

07:00 - 08:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi
08:00 - 09:00
Funkcionális Training
Dobrovszki Dániel
09:00 - 10:00
Zsírégető
Ugróczi Mónika
10:00 - 11:00
Hot Iron 2™
Holczer Balázs
11:00 - 12:00
Stretching
Juhász Bianka
16:00 - 17:00
Kondi Mix
Kovács Fruzsi
17:00 - 18:00
Piloxing®
Mohácsi Dorina
18:00 - 19:00
Fatkiller Training
Simon Szimonetta
19:00 - 20:00
Alakformáló
Simon Szimonetta

Szombat

09:00 - 10:00
Fatkiller Training
Simon Szimonetta
10:00 - 11:00
Alakformáló
Simon Szimonetta
11:00 - 12:00
Piloxing®
Fort Alexandra
16:00 - 17:00
Dance Aerobic
Ugróczi Mónika
17:00 - 18:00
Alakformáló
Ugróczi Mónika

Vasárnap

10:00 - 11:00
Kondi Mix
Kovács Fruzsi
11:00 - 12:00
Alakformáló
Kovács Fruzsi
16:00 - 17:00
Zsírégető
Dobrovszki Dániel
17:00 - 18:00
Alakformáló
Dobrovszki Dániel
18:00 - 19:00
bodyART™
Zöld Andrea
All rights reserved by Oxygen Wellness.