Órarend

Naphegy
Újpest
Aerobik terem
Funkcionális terem
Indoor Cycling
Wellness Részleg
2017. (30. hét) July 24. - July 30. (Aktuális hét)

2017. (30. hét) July 24. - July 30. (Aktuális hét)

.
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00

Hétfő

09:00 - 10:00
bodyART PURE
Zöld Andrea

10:00 - 11:00
Stretching
Horváth Tünde

11:00 - 12:00
Alakformáló
Pancsó Gergely

14:00 - 15:00
Forever Young
Frenkó Csilla

15:00 - 16:00
Stretching
Frenkó Csilla

17:00 - 18:00
Zsírégető
Pancsó Gergely

18:00 - 19:00
Pilates
Frenkó Csilla

19:00 - 20:00
Hot Iron 2™
Horváth Tünde

Kedd

08:30 - 10:00
Dinamikus Jóga (Vinyasa Flow)
Rónay Dóra

10:00 - 11:00
Alakformáló
Pancsó Gergely

11:00 - 12:00
Gerinctréning
Bolla Zsuzsa

12:00 - 13:30
Kondi Mix
Karszki Catherine

17:00 - 18:00
Gerinctréning
Bolla Zsuzsa

18:00 - 19:00
Full Body Training
Sziklai Katalin

19:00 - 20:00
bodyART™
Zöld Andrea

Szerda

09:00 - 10:00
bodyART PURE
Zöld Andrea

10:00 - 11:00
Vital energy
Horváth Tünde

11:00 - 12:00
Hot Iron 1™
Fodor Tünde

14:00 - 15:00
Forever Young
Frenkó Csilla

15:00 - 16:00
Pilates
Frenkó Csilla

17:00 - 18:00
Cardio Intervall
Pancsó Gergely

18:00 - 19:00
Alakformáló
Pancsó Gergely

19:00 - 20:30
Kondi Mix
Karszki Catherine

Csütörtök

08:30 - 10:00
Dinamikus Jóga (Vinyasa Flow)
Rónay Dóra

10:00 - 11:00
Alakformáló
Simon Szimonetta

11:00 - 12:00
Stretching
Horváth Tünde

12:00 - 13:30
Kondi Mix
Karszki Catherine

17:00 - 18:00
Alakformáló
Pancsó Gergely

18:00 - 19:00
Gerinctréning
Horváth Dóra

19:00 - 20:00
bodyART™
Zöld Andrea

Péntek

09:00 - 10:00
bodyART™
Zöld Andrea

10:00 - 11:00
Stretching
Horváth Tünde

11:00 - 12:00
Hot Iron 1™
Fodor Tünde

12:00 - 13:30
Kondi Mix
Karszki Catherine

16:00 - 17:00
Gerinctréning
Telkes Marilla

18:00 - 19:30
Jóga
Velev Tamás

Szombat

10:00 - 11:00
deepWORK™
Horváth Dóra

11:00 - 12:30
Alakformáló
Karszki Catherine

Vasárnap

10:00 - 11:30
Jóga
Velev Tamás

Hétfő

09:00 - 10:00
bodyART PURE
Zöld Andrea
10:00 - 11:00
Stretching
Horváth Tünde
11:00 - 12:00
Alakformáló
Pancsó Gergely
14:00 - 15:00
Forever Young
Frenkó Csilla
15:00 - 16:00
Stretching
Frenkó Csilla
17:00 - 18:00
Zsírégető
Pancsó Gergely
18:00 - 19:00
Pilates
Frenkó Csilla
19:00 - 20:00
Hot Iron 2™
Horváth Tünde

Kedd

08:30 - 10:00
Dinamikus Jóga (Vinyasa Flow)
Rónay Dóra
10:00 - 11:00
Alakformáló
Pancsó Gergely
11:00 - 12:00
Gerinctréning
Bolla Zsuzsa
12:00 - 13:30
Kondi Mix
Karszki Catherine
17:00 - 18:00
Gerinctréning
Bolla Zsuzsa
18:00 - 19:00
Full Body Training
Sziklai Katalin
19:00 - 20:00
bodyART™
Zöld Andrea

Szerda

09:00 - 10:00
bodyART PURE
Zöld Andrea
10:00 - 11:00
Vital energy
Horváth Tünde
11:00 - 12:00
Hot Iron 1™
Fodor Tünde
14:00 - 15:00
Forever Young
Frenkó Csilla
15:00 - 16:00
Pilates
Frenkó Csilla
17:00 - 18:00
Cardio Intervall
Pancsó Gergely
18:00 - 19:00
Alakformáló
Pancsó Gergely
19:00 - 20:30
Kondi Mix
Karszki Catherine

Csütörtök

08:30 - 10:00
Dinamikus Jóga (Vinyasa Flow)
Rónay Dóra
10:00 - 11:00
Alakformáló
Simon Szimonetta
11:00 - 12:00
Stretching
Horváth Tünde
12:00 - 13:30
Kondi Mix
Karszki Catherine
17:00 - 18:00
Alakformáló
Pancsó Gergely
18:00 - 19:00
Gerinctréning
Horváth Dóra
19:00 - 20:00
bodyART™
Zöld Andrea

Péntek

09:00 - 10:00
bodyART™
Zöld Andrea
10:00 - 11:00
Stretching
Horváth Tünde
11:00 - 12:00
Hot Iron 1™
Fodor Tünde
12:00 - 13:30
Kondi Mix
Karszki Catherine
16:00 - 17:00
Gerinctréning
Telkes Marilla
18:00 - 19:30
Jóga
Velev Tamás

Szombat

10:00 - 11:00
deepWORK™
Horváth Dóra
11:00 - 12:30
Alakformáló
Karszki Catherine

Vasárnap

10:00 - 11:30
Jóga
Velev Tamás
All rights reserved by Oxygen Wellness.